Emre Can Juventus’a transfer oluyor

Spor

Emre Can ile Juventus’un yolları kesişmek üzere… İtalyan devi Juventus, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool’da takim formasi giyen Türk asıllı savunmacı Emre Can‘da oldukça ısrarlı.

Yüksek tirajli spor gazetesi Corriere dello Sport bugün, “Emre Can Juventus’a evet dedi” başlığı ile duyurduğu haberde, “Liverpool’un ortada alan oyuncusu Allegri’yi seçti, Yalnızca resmi duyuru kaldı” başlığını kullandı. 

İlişkili Haber

İtalya bu skandalı konuştu! 700 erkek..

Bonservisi yok

Haberin iç sayfadaki devamında ise, “Şimdi buyruğa Can zamanı” başlığı kullanıldı. havadis metninde şu ifadelere yer verildi: “Juventus yolu hazırladı. Ateş yükseliyor Yalnızca resmi duyuru kaldı.” Juventus için tasima dönemi tertemiz kpndı ve 2018-2019 sezonu için önemli çalışmalar gerçekleştirildi. Juventus First Class tek çalışma gerçekleştirdi. Sezon sonu sözleşmesi bitecek var olan buyruğa Can, tertemiz prosedüre göre tek başka kulüp ile anlaşma sağlayabiliyor. bu yüzden şu anne civarindan Yalnızca diyalog kurduğu tek takım Siyah-Beyazlılar. emeli Torino’da oynamak.” 

Taliplisi çok

“Emre Can’ı İspanya, Almanya liglerinden de önemli kulüpler istiyor ama o tam tek şuurlu oyuncu benzeri çalışmaları Liverpool’da sürdürüyor. Şu anda mesele görünmüyor.”

Emre Can aralık ayında yaptığı tek açıklamada da “Şu anda buradayım. Her şeyi menajerim görüşüyor. Yaz sezonuna civarindan Liverpool’da oynamaya ayni ritimde devam edeceğim” diyerek transferiyle alakalı emare vermemişti. 


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_667490" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1347204

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir