İbrahim Üzülmez: Çok çalıştık, emek verdik ve sonucunu aldık

Spor

Spor Toto 1’inci Lig’in 33’üncü haftasında Çaykur Rizespor deplasmanda Ümraniyespor’u 1-0 yenik etti. Mücadelenin derhal peşinden Çaykur Rizespor teknik direktörü İbrahim Üzülmez, düzenlenen medya toplantısında açıklamalarda bulundu.

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez şampiyonluk için çok mutluluk dolu olduklarının altını çizerek şöyle dedi: “Sezon başından bu yana basit yollardan geçmedik. Süper Lig’e yükselişimizi böylesine önemli tek maçı kazanarak perçinlemek bizi çok mutluluk dolu etti. İyi tek takım olduğumuz hep söyledik. becerili tek takımız ama bu yeteri civarindan değildi. Takım bütünlüğünü alana çıkarmaya çalıştık. Takım olarak çok çalıştık, çaba verdik ve neticenini aldık. Biz onlara önemli tek pozisyon vermeden galip geldik. Bu başarının tüm camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Camiamıza yakışan bu şampiyonluğu yaşattığımız için gururluyuz. Başkanımızla görüşmemiz çok olmadı. Süper Lig’e yükselmeyi garantiledikten ardindan oturup konuşuruz diye düşündük. Artık bittiğine göre, hafta içi oturur ve konuşuruz. Benimle sözleşme yapılır ama kadro mühendisliği de iyi yapılmalı. Çaykur Rizespor’un Süper Lig’de amaçlari olması gerekir. Başkanımızla oturup, kendisinin şartlarımdan dahada çok, nasıl tek kadro yapabileceğimiz konusunu konuşmak istiyorum. Benim açımdan sıkıntı yok.” Öte istikametten Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kemal muavin ise oyunculara, teknik heyete ve taraftarlara teşekkür etti. istikbal sezonun planlaması ile alakalı konuşan Yardımcı, sakin ve sağlam gittiklerini söyledi ve tasima yapacaklarını belirtti.


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

<iframe id="player_670649" frameborder="0" scrolling="0" marginheight="0" marginwidth="0" allowfullscreen="allowfullscreen" src="/QuarkPlayer/Index?ContentParentId=1367832

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir