instagram İzlenme Hilesi

Gündem

Dünya üzerinde ilk zamanlar Facebook esintisi varken son zamanlarda Instagram üzerinde etki hızlı bir şekilde yayılmaya ve hızlı bir şekilde devam etmeye başladı. Üstelik bu uygulamalar, yaşayan insanların yaşlarına göre de ayrılmış durumda. Facebook üzerinde daha çok yaşlı insanların kullanmasıyla birlikte Twitter ve Instagram daha çok genç kullanıcıların işlevleri olduğundan dolayı İnstagram üzerinde dönen paylaşımlar gençlerin daha çok hoşuna gitmeye başlamıştır. Özellikle Instagram üzerinde kullanan gençlere yönelik yapılan güncellemeler ve yenilikler Instagram üzerinde daha fazla kullanılmaya başlandı. Genç topluluğun en çok kullandığı gelişmelerden bir tanesi de Instagram üzerinde gençlerin çoğunluk olarak videolardan etkilenerek videolar üzerinde paylaşımlar yaparak takipçilerine paylaşım yapmaktadır. Bu paylaşımların çokluğuna da dikkat ederek yapılan güncellemeler ile birlikte en son olarak instagram üzerindeki videoların sürelerini uzatma kararı almıştı. Sürekli olarak kullanılan İnstagram üzerinde yapılan bu değişiklik bir çok kullanıcının sevinmesine neden oldu.  İnstagram üzerine gelen bu videoların üzerine yapılan etkileşimler ile kullanıcılar her zamankinden daha çok videoyu siteye yükleyerek videolarına kaç kişi izlenmiş merak ederek bakabilmektedirler. Sizler videolarınızı, sizi takip eden kişilerden daha fazla kişinin izlemesini istiyorsanız, instagram izlenme hilesi kullanarak her seferinden daha fazla izlenim sayısına ulaşabilirsiniz.

İnstagram İzlenme Hilesi Kullanımı

instagram izlenme hilesi her zaman daha fazla kişi izlemesini isteyen, azla yetinmeyen gözü her zamankinden yükseklerde olanlar için kullanılmaktadır. İnstagram üzerinde yapılan hileler ile her zaman İnstagram platformu üzerinde her daim daha iyi yerlere gelen kullanıcıların kullanma şekilleri aşağıdaki gibidir.

  • İnstagram üzerinde paylaşım yapacağınız videonun çözünürlüğü yüksek olmalıdır.
  • İnstagram üzerinde paylaşım yapacağınız videolara koyacağınız kapak fotoğrafları kullanıcın ilgisini ve dikkatini çekmelidir.
  • Paylaşım yapacağınız videoların açıklama kısmına izlenme sayısı getirecek dikkat çekici önemli etiketler koyun.
  • Videolarınıza gelecek olan yorumların fazlalığı sizin keşfete düşmenize neden olacak ve sizlerin görünmesini sağlayacaktır.
  • Her zamankinden fazla beğeni alırsanız keşfet kısmına düşmeniz o kadar hızlı bir şekilde olmaktadır.
  • Keşfet kısmına istediğiniz şekilde düşmüyorsanız, başka sitelerden beğeni hilesi satın alarak keşfete çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir