Bionnex Kişisel Bakım Ürünleri

Advertorial Gündem

Doğada bulunan her ürün insanlar için şifadır. Endüstriyel üretimin olmadığı eski zamanlarda insanlar hem ilacı hem de besini sadece doğal kaynaklardan bulurlardır. Zaman içinde bitkileri kullanmayı keşfederek hastalıklarını iyileştirdiler, gelişimlerini sağladılar ve doğanın gücünü fark ettiler. Zamanla teknoloji ve sanayinin gelişmesine bağlı olarak daha ucuz ve yapay kaynaklar kullanılmaya başlansa da doğanın gücü insanın üzerinde her zaman devam etmektedir. Doğal ürünler eskisi gibi insanların derdine derman olmakta ve yapay ürünlere göre çok daha uzun süre etkisini devam ettirebilmektedir.

 

İçerisinde kimyasal madde bulunmayan ve doğal kaynaklardan ilham alınarak yapılan şampuanlar, kremler, nemlendiriciler ve diğer cilt bakım ürünlerinin faydası kullanan kişiler tarafından kanıtlanmıştır. Gücünü doğadan alan bu ürünler özellikle hassas ciltlerin akne problemleri için, kuru ciltlerin nemlendirme sorunu için ve saç dökülmeleri gibi kronik sorunlarda çözüm oluştururlar. Bionnex şampuan ve nemlendirici ürün çeşitleri cilt tipine göre farklı farklı versiyonlarda üretilerek tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır. Bionnex el kremi, leke kremi, nemlendirici ve şaç dökülmesini azaltıcı şampuanların özellikleri için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Bionnex Şampuan Çeşitleri

 

Şaç dökülmesini en aza düşürmek amacı ile formülüze edilen bionnex şampuan organik hammaddeden üretilmiştir. Günlük kullanım için ya da saç dökülmesinin durumuna göre dönemsel kullanım için uygun olan şampuanlar aynı zamanda saç tipine göre de birbirinden ayrılır. Bionnex şampuan çeşitleri kepekli saçlar için dökülme karşıtı şampuan, kuru ve yıpranmış saçlar için dökülme karşıtı şampuan, normal saçlar için dökülme karşıtı şampuan ve son olarak da yağlı saçlar için dökülme karşıtı şampuan olmak üzere 4 çeşit olarak satışa sunulmaktadır. Ürünlerin içeriğindeki vitamin ve bitkisel mineral komplexleri saç köklerine etki gösterir. Saç dökülmesi için üretilen serum ve şampuandan sonra tamamlayıcı olarak kullanılan dökülme karşıtı saç kremi ise her tipte saç için kullanılabilmektedir.

 

Bionnex Nemlendirici Ürün Çeşitleri

 

Bionnex cilt tiplerini baz alarak her cilt tipine uygun farklı ürünler ortaya koymaktadır. Cilt tiplerinin sorunları da farklı olacağından uygulanacak çözüm de değişmektedir. Ürün içerikleri cilt tipindeki farklılıkları dikkate alarak hazırlandığında hem etki süresi hem de etki derecesi değişir. Bionnex el kremi cildin kurumasını engelleyecek, kuru ciltlerde ise kuruluğu kademe kademe giderecek bitkisel bazlı bir üründür. Eller gün içinde hava ve su ile en çok temas eden bölge olduğu için çok çabuk yıpranıp zarar görebilir ve aynı hızda da kendini tedavi edebilir. Bu nedenle de el için kullanılacak bionnex el kremi gibi ürünlerin kullanım sıklığı kişiye göre değişebilmektedir.

 

Beyazlatıcı Krem ve El Kremi

 

            Bionnex el kremi yanı sıra tüketicilere sunulan bir diğer ürün de beyazlatıcı krem olarak da bilinen whitening kremdir. Whitening kremler cilt tonunda zamanla kendiliğinden ya da dış etkenlere bağlı olarak meydana gelen lekelerin giderilmesine ve cilt tonunun açılmasına yardımcı olmak amacı ile üretilen ürünlerdir. Bu ürünler sıklıkla yüz için kullanılırlar. Yüz kısmında hem güneşe bağlı hem de cildin yaşlanmasına bağlı olarak leke oluşumu çok daha kolay ve hızlı olmaktadır. Bionnex leke kremi melanin adı verilen koyu renkli pigmenti kontrol altına alır ve büyümesini engelleyerek zaman içinde de yok eder. Bionnex leke kremi serum ve krem formunda satışa sunulmuştur. Serumlar gece kullanılırken krem formları ise gün içinde kullanılabilir. Kremler yüz için ve diğer hassas bölgeler için farklı içeriklerde üretilmiştir. Bionnex leke kremi ürünü, cilt tiplerine göre farklılık göstermemektedir ve genel kullanım için üretilmiştir.

 

Bionnex Günlük Kullanıma Uygun Ürünler

 

Hassas ciltler, akneli ciltler, lekeli ciltler ve kuru ciltler olarak ayrılan cilt tiplerinde günlük ya da dönemsel olarak kullanılabilecek bionnex ürünleri mevcuttur. Göz çevresi kremleri, yüz temizleme ve yıkama jelleri, canlandırıcı ürünler, onarıcı ve bakım yapan kremler, kol altı roll-onlar, bacak rahatlatıcı jeller ve masaj jelleri, koku önleyici krem, el ve ayak bakım kremleri ve topuk çatlak kremi gibi ürünler cilt tiplerinin karşılaştığı başlıca sorunlar ele alınarak geliştirilmiş olan ürünlerdir. Kişilerin cilt tiplerine ve yaşadıkları problemlere göre doğru ürünleri seçerek kullanım şekline bağlı kalmaları gerekmektedir. Ürünlerin ambalajları ve büyüklükleri çeşitlerine göre farklılık gösterebilir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir