Didem Soydan’dan Milli Piyango Açıklaması: Ortadan Kaybolurum

Magazin

tek organizasyon çıkışı görüntülenen Didem Soydan, “Milli Piyango biletine hatri sayilir büyüklükte kazanç çıkarsa ortadan kaybolurum” ifadelerini kullandı.

“ORTADAN KAYBOLURUM”

Geçtiğimiz günlerde bornozlu resim akımına uyarak tek paylaşımda bulunmasıyla gündeme gelen Didem Soydan, tek konserde görüntülendi. Verdiği tek partiden laf eden Didem Soydan, ‘”Farklı ve iyi tek partiye imzasini attım. Devamı istikbal ama aldığım ulusal Piyango biletine hatri sayilir büyüklükte kazanç çıkarsa ortadan kaybolurum” ifadelerini kullandı.

GAMZE ÖZÇELİK AÇIKLAMASIYLA GÜNDEME GELMİŞTİ

Instagram hesabından Gamze Özçelik’in resmini paylaşan Didem Soydan fotoğrafa, “Canım Gamze Özçelik, seni uzunca yıllardır tanıyorum, sevgili ablanla tanışma ve hep birlikte hasbihal etme fırsatım oldu kaç kere. Muazzam güzelliğe sahiptir Gamze. Konuşurken izlerdim onu hayranlık ve Daha hayranlıkla izliyorum onu. Çok kuvvetli tek kadın. Yardım etmek çok sade gözüküp çok güç sınavlar bulunan matematiklere sahiptir. Herkesi hoşnut etmek zordur. Ama bendeniz çok eminim ki onun herkesle değil tek bir güçle bütün olayı. O güç ise Allah ve eminim seni görüyor. Sevgiler içi dışı iyi kadın Gamze Özçelik.” notunu eklemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir