Hasan Çavuşoğlu: 2 veya 3 takviye daha olacak

Spor

Aytemiz Alanyaspor, dönem arası kamp çalışmalarını Alanya’daki otelinin futbol alanında yaptığı çift idmanla sürdürdü. teknik patron Sergen Yalçın’ın gözetiminde erken yapılan evvel antrenmana ısınma hareketleriyle başlayan turuncu-yeşilli takım, dahada çabukluk ve güç çalışması yaptı. 

Lösemi Yağmur’a moral 

Alanyaspor kamp çalışmalarına saat 17.00’de yapılan günün 2. idmanıyla ayni ritimde devam etti. İdmana başlamadan evvel futbolcular ve Sergen Yalçın, Antalya Tıp Fakültesi’nde Rehabilitasyonu süre gelen lösemi Yağmur Damla Yanık’a maneviyat olmak amaciyla geçmiş olsun iletisi verdiler. dahada ardindan idmana ısınma koşuyla başlayan futbolcular, 5’e iki top kapma çalışmasıyla ayni ritimde devam etti. derhal peşinden dar alanda çift kati duvar mücadele yapan turuncu yeşilliler, idmanın nihayet bölümünü ise Strateji çalışması yaparak tamamladı. takriben tek saat civarindan süre gelen idmana sakatlığı bulunan Sackey ile Mbilla Etame katılmadı. 

“İnanılmaz iyi tek taban var” 

İdmanda gazetecilere İzah yapan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Sergen Yalçın’ın takımın başına gelerek çalışmalarını sürdürdüğünü aktardı. Çavuşoğlu, ”Sergen hoca evvel yarının bitimi itibariyle kursaydı ve Bir gün evvel akşamda dönerek çalışmalarına başladı. Burada çok iyi tek atmosfer var. Her sene burada kampa giriyoruz, inanılmaz iyi tek taban var. Şuan da Sahiden Türkiye’de hiç olmayan tek tabanda idman yapıyor takım, şuan hazırlıklar en iyi şekilde gidiyor” dedi. 

“Takıma iki veyahut üç oyuncu dahada takviyemiz olacak” 

Futbolcu transferlerine de değinen Çavuşoğlu, nihayet olarak ozan Tufan aldıklarını ve transferlerin ayni ritimde devam edeceğini söyledi. Çavuşoğlu,”İnşallah tek sonraki günlerde takıma iki veyahut üç oyuncu dahada takviyemiz olacak. Şu anda her şey iyi gidiyor ve en iyi şekilde 2. yarıya hazırlanıyoruz. Takımda gidecek oyuncalar da şuan amaciyla ayrıldılar ve kampta değiller. Kendilerine katkılarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu. 

“2’inci yarıda çıkışa geçmek istiyoruz” 

Bir gazetecinin ‘sezon hedefiniz nedir?’ sualine da cevap veren Çavuşoğlu şunları söyledi: 

”Geçen sene 40 puanda kapanış yaptık. tek evvelki sene de öyleydi. Bu senede asgari 40 nokta almaya hedefliyoruz. doğal bu sene lig çok dahada değişik ve çıtasının belli tek süre dahada yükselme vaziyeti var. İlk yarı itibariyle bunu gördük zaten. Takımların hepsi tek bir tanesini yenecek güçte olduğu amaciyla bu sene belli tek süre dahada sıkıntılı tek asama var. İnşallah 2’inci yarıda çıkışa geçmek istiyoruz.” 

Alanyaspor, kamp çalışmalarını yarın yapacağı idmanla sürdürecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir