Ünlü Oyuncu Nilperi Şahinkaya’dan Sevişme Sahnesi İtirafı!

Magazin

Türkiye’nin evvel vampir dizisi Yaşamayanlar, sevişme sahneleriyle tek sefer dahada gündemde. Dizide Kerem Bursin’in sevgilisi rolündeki iyi oyuncu Nilperi Şahinkaya, ailesinden diziyi izlememelerini istediğini söyledi.

AİLEMİN İZLEMESİ huzursuz ETTİ

Türkiye’nin evvel vampir dizisi “Yaşamayanlar” tek sefer dahada sevişme sahneleriyle geldi. Diziye Nilperi Şahinkaya’nın Kerem Bürsin ile sevişme sahneleri damga vurmuş, o sahneler günlerce konuşulmuştu. iyi oyuncu dizide Kerem Bursin’in sevgilisi rolüne ait Hürriyet’e verdiği röportajda babasından diziyi izlememesini istediğini onun da izlemediğini söyledi. şuurlu olarak bu tür sahneleri kabullendiğini, serisinin de bu konuyla alakali kendisine tek şey söylemediğini söyleyen iyi oyuncu, tekrar de anne adayi ve babasının bu tür sahneleri izleyebileceği düşüncesinin kendisini rahatsız ettiğini anlattı.

YAŞAMAYANLAR’IN KONUSU NEDİR?

Türkiye’nin evvel vampir dizisi var olan Yaşamayanlar’ın konusu ise şöyle: Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp tekrar insan olmak amaciyla İstanbul’a gelir. ama kadim kent İstanbul’un onun amaciyla başka Tasarıları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü nefes soluğa tek hikayenin tam merkezinde bulur.

Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve cazip Karmen, geçmişinde hatri sayilir büyüklükte tek giz barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kıyı semtlerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, yurttaslar ve vampirler arasında hatri sayilir büyüklükte tek harp başlamak üzeredir. Mia’nın en hatri sayilir büyüklükte sınavı ise hatri sayilir büyüklükte harp başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir