Müge Anlı, 27 Yıldır Kayıp Olan Yaşlı Kadını 2 Saatte Buldu

Magazin

Müge Anlı, memleket gündemine damga vurmaya ayni ritimde devam ediyor. Anlı, programa katılan ve annesini 27 senedir göremediğini söyleyen Baran Kaya’nın annesi Tülay’ı iki saatte buldu.

MÜGE ANLI, CANLI YAYINDA MÜJDEYİ VERDİ

Programa reklam arası verildikten ardindan yayına tekrar başlayan Müge Anlı, müjdeli haberi Baran’a verdi. Seyircilerin alkışları arasında Anlı, Tülay’ın korkularının olduğunu bu sebeple yıllardır kaçtığını söyledi.

“SENİN ÇOCUĞUNU BÜYÜTÜP ÜZERİNE SALACAĞIZ”

Müge Anlı yayın arasında Baran Kaya’nın annesi Tülay ile görüştüğünü söyledi. Tülay’ın korkularının olduğunu ifade eden Anlı, “Annen tek şeylerden kaçıyor. Senin ailen annene, çocuğunu büyütüp üstüne salacağız diyor.” dedi.

KAMERAYA BAKARAK ANNESİNE SESLENDİ

“Anne sana ne söylediler ne anlattılar bilmiyorum. Benim de arkamda boşa geçmiş 29 sene var. eğer tek 29 sene dahada yaşayacaksam bunu seninle yaşayayım. Ne olur bana bunu çok görme.”

“ANNEANNEMİN GECE YARILARI AĞLAMALARINA ŞAHİT OLDUM”

Baran, annesinin ailesi tarafından annesine düşman benzeri yetiştirilmediğini söyledi. Baran, anneannesinin gece yarıları cam kenarında, “Tülay kızım neredesin” diye ağladığına şahit olduğunu söyledi.

“BEN DE OĞLUMLA GÖRÜŞMEK İSTİYORUM”

Müge Anlı, Tülay hanımın haneden kaçtıktan ardindan evlenmediğini, onun da erkek çocuğu Baran’ı görmek istediğini söylediğini dile getirdi.

“BABAMLA GÖRÜŞMÜYORUM”

“Ben babamla 14 yaşında tanıştım. Babamla anlaşamadığım amaciyla için artık onla birlikte görüşmüyorum. Babamın ailesiyle görüşüyorum ama babamla görüşmüyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir