Kışa özel Fiat 500!

Gündem
Fiat 500, tertemiz çesidi “Collezione Winter” ile oto ve modaseverlere sürpriz yapmaya ayni ritimde devam ediyor. Fiat 500 Collezione’nin sonbahar-kış mevsimlerine hususi serisinde yer verilen “Brunello”, gri-bordo çift renk kombinasyonu evvel başta başka kardeşlerinden farklılaşırken, krom Detaylar da evvel kuşak Fiat 500’e gönderme yapıyor.

Geçtiğimiz sene bütün yeryüzünde 60’ıncı yaşını kutlayan Fiat 500, Collezione Serisi ile ayrım yaratmaya ayni ritimde devam ediyor. Sonbahar-kış mevsimleri amaciyla hususi olarak tasarlanan Collezione Winter, Brunello ismindeki bordo-koyu gri çift renk kombinasyonu ile başka kardeşlerinden ayrışıyor. Füme-koyu altın rengi mat 16 inçlik alüminyum jantları ve ön tamponda yer verilen krom detaylarıyla dikkat çeken 500 Collezione Winter’ın dahil mekanındaki farklılıklar da Ayrı olarak dikkat çekiyor.

fiat_500-collezione-1

Koltuklarda ve kokpitte de bordo-gri çizgilerle süslenen 500 Collezione Winter’ın bagaj kapağında ve paspaslarında “Collezione” imzası ön plana çıkıyor. 500 Collezione Winter Ayrı olarak sınıfının en büyüğü var olan 7 ‘ ebatlarındaki TFT Uconnect ekranı ile rakiplerinden ayrışıyor. Fiat 500’ün hususi serisi “Collezione Winter”, 113 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla ülkemiz yollarıyla buluşuyor.

kokpit

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir