Düğünde rezalet: Damat garsonu tuvalette taciz etti

Dünya

Her şey 24 Kasım’da Philadelphia’daki tek mekanda gerçekleşen düğün töreninde başladı… Yaşananların bu erken gündeme gelmesinin nedeni ise sapık damada açılan davanın detaylarının kamuoyuyla Daha paylaşılmış olması.

31 yaşında olan Matthew Aimers, hayatının aşkıyla resmen izdivaç ettikten ardindan düğününde eğlenmeye başladı. içkinin su benzeri aktığı gecenin nihayetinde ise ortalık karıştı. çünkü damat, gece süresince gözleriyle Sanki taciz ettiği toy tek garsonu tuvalete civarindan takip edip cinsel saldırıda bulundu.

Bir müddettir birlikte olduğu sevgilisiyle izdivaç eden Aimers’ın evliliğinin bu cinsel hücum sonrasında sona erdiği argüman edildi.

Gecenin nihayetinde Daha reşit olmayan garsonun peşinden kadınlar tuvaletine giren sapık damat evvel toy kızı öpmek istedi. dahada ardindan garsonu elle taciz etti. toy kadına cinsel organını gösteren sapık damat 100 dolar karşılığında, “Gerçekten içinden geliyormuş benzeri öpmesini” istedi. toy kız bu isteği reddetti. toy restaurant çalisani tarafından reddedilen Aimers, şiddet uygulamaya başladı ve yumruklayarak tartakladı.

Olayın derhal peşinden gözaltına alınan Aimers, suçsuz olduğunu söyledi. Philadelphia Inquirer gazetesine konuşan Aimers’ın avukatı Louis Busico, “Müvekkilim iddiaları reddediyor ve suçsuz olduğunu söylüyor. Kendisi ile alakalı çıkan karalama kampanyasıyla ugras ediyor” dedi.

21 Şubat’ta cinsel hücum suçlamalarıyla hakim karşısına çıkacak Aimers’ın evliliğini akıbeti ise şu vakit bilinmiyor.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir