Azimli İş Adamı Erhan Gündal

Gündem

Annesi tarafından Trabzonlu ve tanınan bir aileye mensup olan iş adamı Erhan Gündal, çevresi tarafından altın kalpli biri olarak değerlendirilmektedir. Magazin gündeminde olmaktan hoşlanmayan ve magazin haberlerinde yer almaktan hoşlanmayan iş adamı Erhan Gündal, magazin haberleri yerine yaptığı işler ile anılmaktan hoşlanmaktadır. Çok konuşulması yerine icraat yapılması gerektiğini düşünen Erhan Gündal, aynı zamanda Afrika’nın mimarı olarak da bilinmektedir. Afrika kıtasında gerçekleştirmiş olduğu projeler ve kıta haklının yeniden ayağa kalkmasını sağlayacak olan projeleri nedeniyle bu unvanı hak etmiş olan iş adamı, bu projeleri sayesinde ülke ekonomimize de ciddi katkılar sağlamaktadır.  Afrika kıtasında yaptığı işler ve gerçekleştirdiği projeleri ile devlet büyükleri ile iyi ilişkiler kurmuş ve sevilen bir kişilik olmayı başarmış olan Erhan Gündal, aynı zamanda Mali Cumhuriyeti’nde gerçekleştirmiş olduğu projeleri ve yapmış olduğu yatırımları neticesinde kendisine fahri konsolosluk verilmiştir.

Yurt dışında yapmış olduğu işler, ülkemiz ekonomisine katkıları ve işçi ve çalışan dostu olan Erhan Gündal aynı zamanda çevresi tarafından oldukça sevilen biridir. Kendisine çalışanların maaşlarını ve sosyal haklarını günü gününe ve eksiksiz bir şekilde yatıran iş adamı Erhan Gündal, bu özelliği sayesinde işçi ve çalışan dostu olduğunu da ispatlamıştır. Son derece çalışkan ve titiz bir yapıya sahip olan iş adamı, çalışanlarının haklarını eksiksiz bir şekilde karşılamasının karşılığında çalışanlarından da profesyonel bir iş disiplini beklemektedir. Galatasaray tutkunu olan iş adamı Erhan Gündal, Galatasaray’ın taraftarı olmasının yanı sıra Galatasaray’ın kongre üyesidir ve takımına daima maddi ve manevi destekte bulunmaktadır. Galatasaray Spor Klubü üyesi ve kongre üyesi olan Erhan Gündal ayrıca GSYİAD ve Eski Sporcular Derneği üyesidir.

Erhan Gündal, egosu yüksek biri olarak tanımlansa da aslında bunun aksine çevresi tarafından altın kalpli ve az konuşan biri olarak nitelendirilmektedir. İstanbul erkek lisesinde ki eğitimini derece ile tamamlayan iş adamı, o dönem arkadaşları ile öğretmenleri tarafından çok sevilen biriydi. Lisans eğitimini ise Amerika’nın San Fransisco şehrinde bulunan en köklü üniversitelerinden birinde finans ve işletme alanında tamamlamıştır. Bir süre Miami’de yaşayan iş adamının burada da harika işlere imza attığı bilinmektedir. Enerji, inşaat, madencilik ve altyapı sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası bir niteliğe sahip olan kurucusu olduğu PalmerGroup’un haricinde Erhan Gündal, Nişantaşı’nda lüks ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bir klinik açarak sağlık sektöründe de yerini almıştır. Yardımsever yapısı ile dikkat çeken iş adamı Erhan Gündal, Afrika kıtasında milyonların umudu olmayı başarmış ve Afrika kıtasının yeniden ayaklanabilmesi amacıyla var gücü ile çalışmalarını da sürdürmeye devam etmektedir. Ülke ekonomimize ciddi katkıları bulunan ve ülkemizin enerji ihtiyacı konusunda belirli ülkelere muhtaç kalmaması konusunda çalışan Erhan Gündal, azimli oluşu ve girişken yapısı ile de bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir