Reklam Ajansları Nasıl Çalışır?

AdvertorialTicari faaliyetlerde reklam kurumsal büyümenin, geleceği garanti altına almanın en önemli faktörüdür. Ancak reklamların dijitalleşen bilişim dünyasına entegrasyonu ise profesyonel reklam ajansları ile mümkün olur. Kocaeli merkezli olarak tüm Türkiye’ deki ulusal ve bölgesel işletmelere ve markalara dijital reklamcılık çözümleri taşıyan Medya Baba, sektörün yeni paydaşlarından birisi olmasına karşın sektörün en hızlı büyüyen reklam ajansı konumunda bulunuyor. Güçlü, genç ve dinamik kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getiren ve bu şekilde ciddi bir fark yaratarak, ulusal ölçekteki marka ve işletmelerin dikkatini üzerine çekmeyi başardı.

Türkiye’ nin Her Yerine Profesyonel Reklamcılık

Medya Baba Tüketici beklenti, istek ve ihtiyaçlarını sektörel olarak en doğru şekilde belirleyebilme ve aynı zamanda da reklamcılık projelerinde bunlara en iyi şekilde yanıt verebilme imkanı sağlayacak markalara odaklı fikirler geliştirebilme potansiyeli ile faaliyetlerini sürdürüyor. Medya Baba’ nın dijital reklamcılık sektörüne ilişkin olarak dizayn ettiği ofis yapısında her çalışma alanına ilişkin departman birimleri bulunuyor. Her departman biriminde ise kendi alanlarının uzman, tecrübeli ve hayal gücü sınırı olmayan personelleri ile projelerini şekillendirmeye devam ediyor. Reklam ajanslarıgenelinde toplam 24 uzman personelden oluşan dinamik ekibi ile faaliyet gösteren Medya Baba, dijital reklamcılık sektöründeki tüm ihtiyaçlar için önemli çalışmalara imza atıyor.

Çok Sayıda Ödüle Layık Görüldü

Markaların büyüme hedeflerine hitap edecek birbirinden önemli ve başarılı çalışmalara imza atan Medya Baba, Behance ve pek çok farklı platformda reklam ajansları arasında tasarım ödülüne de layık görüldü. Bu hızlı adımları, başarılı projeleri ve dinamik kadrosu, başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin her yerinden müşterileri bulunuyor. Türkiye genelinde ulusal ölçekte faaliyet gösteren Canik Arms ve Kahve Dünyası gibi pek çok büyük markanın dikkatini çekerken, kısa bir zaman dilimi içerisinde birbirinden kaliteli markalardan oluşan güçlü referans listesi oluşturdu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir