Lokomotiv Moskova, Manuel Fernandes ile Yollarını Ayırdı

Spor

Rusya Ligi ekibi Lokomotiv Moskova, ismi ara ara Galatasaray ile anılan Portekizli futbolcu Manuel Fernandes ile yollarını ayırdı. Lokomotiv Moskova genel Menajeri Vasily Kiknadze, yaptığı izahta Fernandes ile yollarını ayırdıklarını belirtti.

”KARİYERİNİ TÜRKİYE’DE SÜRDÜREBİLİR”

Vasily Kiknadze, yaptığı izahta ”Fernandes’e katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Kış tasima döneminde açık tek şekilde takımdan ayrılmak istediğini söylemişti. Fernandes amaciyla bize gelen resmi tek öneri yok ama gazetelere göre kariyerini Türkiye’de sürdürecek. ama bunun amaciyla biz tek şey diyemeyiz. eğer Fernandes kendini hazır hissediyorsa başka tek yerde kolayca oynayabilir.” diye konuştu.

MUSTAFA CENGİZ AÇIKLAMIŞTI

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçtiğimiz günlerde yaptığı tek izahta ”Lokomotiv Moskova, Manuel Fernandes’i bize öneri etti. Futbolculuğunu beğenirim ama ‘Siz Niçin bırakıyorsunuz?’ dedik, cevaplamadılar. Mali koşulları o vakit ahenk gösteren gelmedi. Mali koşulları ahenk gösteren var olan her şeyi değerlendiririz. Fatih Hoca ile o vakit bu transferi konuşmadık.” sözlerini kullanmıştı.

(Sporx)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir