Dijital Pazarlama İstanbul Ajansı

Advertorial

İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı Hakkında

İstanbul’daki en eski bağımsız dijital pazarlama ajanslarından biriyiz ve Google çözüm ortağıyız. Daha da önemlisi, 2007 yılında mütevazi başlangıçlarımızdan beri müşterilerimiz için büyük sonuçlar elde ediyoruz.

Evet, dijital pazarlamada başarılı başlangıçlar ve işletme düzeyinde iş konularında deneyimli, yetenekli ve bilgili bir ekibiz. Evet, Analytics, Searchmetrics ve nitelikli Google sertifikasına sahibiz; ayrıca dijital pazarlama kampanyalarının nasıl çalışacağını gerçekten anlıyoruz. Evet, daha büyük resmi elde ettik ve hedeflerinize ulaşmanın çözümü ve en uygun maliyetli yolunu bulacağız. Bunların hepsi doğru…

Fakat İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı‘nı gerçekten farklı kılan şey, insanlara yardım etmekten gurur duyduğumuz ve mutlu olduğumuzdur. İşletme sahiplerinin işlerini büyütmelerine yardımcı olduk. Yöneticilerin bir pazarlama sorununa doğru çözümü bulmalarına yardımcı olduk. Sektördeki yeni insanların bilgi ve güvenlerini arttırmalarına yardımcı olduk. Size yardım etmek isteyen bir dijital pazarlama ajansıyla çalışmak isterseniz, birlikte sohbet edip neler yapabileceğimizi görmekten mutlu oluruz.

Amacımız basittir; işlerini, ilgili kişileri anlayarak ve arama (ve daha geniş dijital) manzara genelinde ticari fırsatlar arayan müşterilerimize değer sunmak.

Takım Hakkında

Biz ayık ve saygın bir grubuz. Gerçek şu ki, İstanbul Dijital Pazarlama Ajansı, çalışmak için harika bir yer ve istenilen pazarlama sorunlarına çözümler sunuyoruz. Peki nasıl yapıyoruz? Dijital pazarlama çatısı altındaki seo, PPC, içerik pazarlama, sosyal medya pazarlamacılığı, Google’da üst sıralarda yer almayı sağlamak gibi daha birçok dijital pazarlama yöntemiyle çeşitli stratejiler uygulayarak, amaç doğrultusunda bu stratejileri birleştirerek ve süreç boyunca ilgili firmamızla iletişim halinde olarak çözümler sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir