Ankara Etimesgut Civarından İkinci El Eşya Alanlar

Advertorial

Eşyalar belli bir süre kullanıldığın farklı modellerinin çıkması veya farklı sebeplerle çok fazla eskimeden yenileri ile değiştirilmek istenir. Bu ihtiyaç ile birlikte kullanılan bu eşyaların satılması söz konusu olmaktadır. Bu eşyaların özellikle antika özelliğine sahip eşyaların belirlenen ücret karşılığı satın almaktayız.ikinci el eşya alanlar ahimesutarasında sizlerin kullanmış olduğu ve oldukça değerli olduğuna inandığımız eşyalarınızı görüp değer biçmekteyiz. Eşyalarını değiştirmek isteyenlerden veya herhangi bir ihtiyaç durumunda eşyalarını satmak isteyenlerden ikinci el eşyası alım satımı yapan firmamız bu eşyaları satın almaktadır.  Bu her ev için belli dönemlerde yapılması gereken bir değişiklik olarak görülmektedir. Eşyasının modelini değiştirmek isteyenlerin İkinci el eşya alanlar Etimesgut bağlıcaolarak bizimle iletişim kurması uygun olacaktır.

İkinci el eşyası alım satımında Ankara’da özellikle mobilya, ofis eşyaları, beyaz eşya ve antika eşyalar konusunda sizlere yardımcı olmak için https://www.esyaalanyer.com adresinde sizleri bekliyoruz.  İkinci el eşya alanlar Eryamanbizimle iletişime geçtiklerinde ellerinde bulunan ve kullanılabilecek durumdaki eşyalarını satmak üzere bizimle görüşmektedir. Eşyaların durumuna göre belirlediğimiz fiyatlarla bu eşyaların satın alınması işlemini yapmaktayız. Ankara’da kullanılmış ama çok iyi durumda olan eşya almak isteyenler sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurabilmektedir. İkinci el eşya alanlarolarak bizler sizlerden eşyalarınızı değerlerinin üzerinde bir fiyata satın almaktayız.  Böylece elinizdeki mobilyalarınızı, beyaz eşyanızı gönlünüz rahat bir şekilde bizlere getirip evinize yeni modellerini alabilirsiniz.

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Başkent’in en hızlı spotçusu olarak 2.el eşya alımında ürünlerinizi hızlıca nakite çevirmek istiyorsanız 0 532 266 82 88 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon: 0 532 266 82 88 / 0 532 473 35 65Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir