Sertaç Güngör Kimdir?

Advertorial

11.07.1989 Üsküdar doğumlu olan Sertaç Güngör genç bir fikir proje adamıdır. 2004 yılında başlayan serüveniyle birlikte günümüze kadar uzanan birçok dalda seminerler ve konferanslar vermiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmasının ardından yüksek lisans eğitimi adı altında ise İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyoloji bölümünde noktalamıştır. Şuanda evli ve 3 çocuk babasıdır. 2014 yılında Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Genç Enderun adlı eğitim projesine hayata geçirmiştir. Ardından Genç Enderun projesini 2014 yılında Üsküdar Belediyesi’nin bünyesine kazandırmıştır. Bu proje ile birlikte şuanda aktif olarak 530 öğrenciye eğitim vermesinin yanı sıra kurulduğu yıldan bu yana toplamda 1441 öğrencine eğitim imkanı kazandırmıştır.

Örnek olarak https://dostbeykoz.com/siz-acaba-hangi-renktesiniz ve https://www.ebs.org.tr/sube-haber/4536/134/gungorden-saglikli-iletisim-semineri gibi seminerler gerçekleştirmiştir. Fikir ve projeleri zaman zaman önemli gazete ve televizyonlarda ele alınmıştır. Buna örnek olarak yine https://www.star.com.tr/cumartesi/gelecegin-fikir-insanlari-haber-1441359/ linkinden ulaşılabilmektedir. Sertaç Güngör’ün sunduğu fikirler, yaratıcılık projeleri genel anlamı ile iletişim ve eğitim üzerine olmaktadır. Ancak sadece bununla sınırlı değil, zaman zaman hastanelerde ve sağlık kurumlarında da seminerler vermiştir.

Sertaç Güngör, aynı zamanda 2014 yılında Himsey Akademi adı altında bir eğitim sisteminin de kuruculuğu yapmıştır. Birçok kesimden insan ile bir araya gelerek seminerlerinde çeşitli samimi ortamlar oluşturmaktadır. Bu seminerlerden Siz Acaba Hangi Renktesiniz? Başlıklı seminer standup gösterimi derecesinde bilgilendirici ve samimi bir seminer olmuştur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir