Volkan Yıldız Kimdir?

Advertorial

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. sahibi olan Volkan Yıldız’ın ismini almıştır. Volkan Yıldız ise Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firmasının kurucusu olan İhsan Yıldız’ın oğlu olmaktadır. Volkan Yıldız şuanda faaliyetlerini Ankara ilinde devam ettirmektedir. Volkan Yıldız Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firmasının sahibi olması ile beraber oldukça eski bir geçmişe sahip olan Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. şirketi ile binlerce müşterisine başarılı bir hizmet sunmuştur.

Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu yıldan bu yana süregelen serüvende birbirinden başarılı uygulamalara, hizmetlere ve ürünlere imza atmıştır. Tüm bu kaliteli hizmet anlayışı ile beraberinde birçok ünlü firma ile anlaşmalar sağlamıştır. Yapılan anlaşmalarda çeşitli başarılar yakalayarak müşteri kitlesini oldukça genişletmiş ve şuanda popüler inşaat şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Bu başarılarından en dikkat çekeni ise 2017 yılında 2017 Yılı Mantolama Metraj Birincisi ödülünü kazanan şirket olmasıdır. Bunun için tüm detaylara https://www.youtube.com/watch?v=YIcD1YRycFY linkinden ulaşabilmek mümkündür.

Bunun yanında binlerce sunulmuş olan referans ve hizmetler ile ilgili bilgilere Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. firmasına ait olan http://www.volkaninsaat.com internet adresinden rahatlıkla ulaşılabilir. Yakalamış olduğu birçok dalda başarısı ile dikkat çeken Volkan Yıldız İnş. San. Tic. Ltd. Şti. hala daha kararlı adımlarıyla yeniliklere imza atıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir