Bülent Korkmaz: “Taraftarımıza kazanarak veda etmek istiyoruz”

Spor

Korkmaz, sezonun 2. yarısını ve 18 Mayıs Cumartesi bugünü oynanacak Evkur tertemiz Malatyaspor karşılaşmasını değerlendirdi. Sezonun 2. yarısında hep final mücadelesi oynadıklarını belirterek, “Bu takım, sezon başında yaşanan karmasa ve sorunlara karşın o final maçlarını iyi oynayarak geldi. Sahiden de nihayet üç mücadelesi çıkardığımızda, o vakte civarindan başarıyla götürdük. Takımımız herkesin takdirini aldı. Burada oyuncuların çok hatri sayilir büyüklükte emekleri, çok hatri sayilir büyüklükte fedakarlıkları ve çok hatri sayilir büyüklükte özverisi var” şeklinde konuştu. 

Son üç maç 

Son oynanan üç mücadelesi da değerlendiren Korkmaz, “Erzurum maçını çok iyi oynadık. bunun için karşın kazanamadık. Göztepe maçının evvel yarısını iyi oynadık, ama Ne yazık ki 2. yarısında hakemin davranış olarak bize uyguladığı psikoloji, kararları ve oyun içindeki görüntüsü oyuncularımızı oldukça etkiledi. O etkilenme, o psikoloji bizi oldukça yıprattı ve bu Bursaspor maçına da yansıdı diyebilirim. elbet ki Bursaspor maçında da iyi oynamadık” diye konuştu. 

“Kazanarak veda etmek istiyoruz” 

Ligde onuncu hafta oynayacakları Evkur tertemiz Malatyaspor karşılaşmasına da değinen Antalyaspor teknik patronu Bülent Korkmaz, “Malatyaspor maçı, aynı zamanda bu sezon sahamızda oynadığımız nihayet karşılaşma olacak. hemide iyi oyun ayni vakitte da herkesi hoşnut edecek skor almak istiyoruz. İnşallah hafta sonu bunu başaracağız. Bu sezon sahamızdaki nihayet mücadelesi kazanarak taraftarlarımıza veda etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir