Comolli görüştü, Fenerbahçe Gustavo ile anlaşmaya vardı

Spor

ortada sahada Mehmet Ekici, Jailson, ozan Tufan, Emre Belözoğlu, Tolgay Arslan, Tolga Ciğerci, benzeri deneyimli futbolcuları olmasına karşın iyi tek ‘6’ numara arayan Fenerbahçe, Luiz Gustavo ile prensipte anlaşmaya vardı.

COMOLLI, GUSTAVO’NUN İŞİNİ BİTİRDİ

Akşam’da bulunan habere göre; arkada var olan sezonun perişan Hatıralarını silmek istek eden ve tasima çalışmalarını bunun için göre şekillendiren Fenerbahçe idaresi şimdiye civarindan Garry Rodrigues, Max Kruse, buyruğa Belözoğlu, Altay Bayındır, Vedat Muric benzeri isimlere ‘çubuklu formayı’ giydirirken, reis Ali Koç’un Comolli’ye ‘Gustavo’yu tek vakit evvel bitir’ direktifi verdiği öğrenildi. Marsilya ile yakın ilişkileri var olan Damien Comolli’nin Brezilyalı ortada alana kısa tek vakit içinde imzasini attıracağı belirtilirken, bu transfere en çok Max Kruse’nin sevindiği ifade edildi.

KRUSE’NİN WOLFSBURG’DAN KANKASI

2015 seneninde Wolfsburg’da birlikte oynadığı takım arkadaşıyla tekrar yolları kesişen, Max Kruse’nin Luiz Gustavo transferi hasebiyle tek hayli hoşnut kaldığı anlaşılırken, Fenerbahçe’nin Gustavo’nun haricinde 2-3 futbolcuyla dahada masaya oturmayı planladığı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir