Erdoğan’dan parti içindeki çatlak seslere gönderme

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bursa İl Başkanlığı Örgüt yemeğinde konuştu. Gündeme değin açıklamalarda bulunan Erdoğan, parti içindeki çatlak seslere göndermede bulunarak,”Sağda solda Bir takım duyduğunuz çatlak seslere Katiyen kulak vermeyin, biz emin adımlarla yolumuzda ayni ritimde devam ediyoruz. Seçimsiz dönemin, ülkemizi geliştirmesini AK Parti’de yenilenme ve birleşmenin gerçekleşmesini bekliyoruz.” dedi.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başlarI şöyle;

“AK PARTİ’DE YENİLENME VE BİRLEŞMENİN GERÇEKLEŞMESİNİ BEKLİYORUZ”

Şimdi önümüzde dört – 5 senelik seçimsiz tek asama duruyor. AK Parti’nin Türk siyasetine damga vurabilmesi, fırsat penceresini kullanmasına bağlıdır. Seçimsiz dönemin, ülkemizi geliştirmesini AK Parti’de yenilenme ve birleşmenin gerçekleşmesini bekliyoruz.

Atacağımız adımlarla AK Parti’nin geleceğini şekillendirmenin yanında 2053 ve 2071’e taşıyacak beşeri ve müessesesel omurgayı da hep birlikte inşa edeceğiz. milletin sandıkta verdiği mesajları en doğru şekilde okuyarak üzerimize düşenleri kati adina getireceğiz.

“MHP İLE GÜÇ BİRLİĞİNE DEVAM”

Kalbinde millete, memlekete hizmet sevdası var olan herkese ne civarindan ters olursa olsun her fikre AK Parti’nin kapıları Her vakit açıktır. Biz pazara civarindan değil kabre civarindan diyerek çıktığımız bu yolda azimle yürüyeceğiz. Ne köklerimizden kopacağız ne de gözlerimizi tek vakit olsun ufuktan ayıracağız. ulusalci devinim partisi ile güç birliği yapmaya ayni ritimde devam edeceğiz. tertemiz reformlara Cumhur İttifakı olarak imzasini atacağız. 10 vakit ardindan 14 Ağustos tarihinde AK Parti’nin 18.kuruluşunu kutlayacağız. 17 senesi bulan iktidarımız döneminde ülkemiz ile birlikte gözünü ve gönlünü Türkiye’ye yöneltmiş surat binlerce kardeşimizin umudu olduk.Kimi eksikliklerimize karşın ülkemizin ve milletimizin derhal her problemine çözümler üretmeye çalıştık.

Kaynak: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir