Temel Karamollaoğlu, Emine Erdoğan’ın Salda Gölü açıklamalarına destek verdi

Siyaset

Saadet Partisi genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan‘ın Salda Gölü açıklamasına vurgu yaparak bunun için dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.

“İNŞALLAH ÖYLE OLUR”

mutluluk Partisi öncüsü esas Karamollaoğlu, Salda Gölü ile alakalı olarak yaptığı açıklamada, “Salda Gölü konusu da umarım ki dahada ileri noktaya gitmez. Sayın Emine Erdoğan da yapılaşmaya karşı paylaşımlarda bulundu. Konunun takipçisi olacağını ve bölgenin tahrip edilmeyeceğini ifade ediyor. İnşallah öyle olur” dedi. Karamollaoğlu, doğanın önemine vurgu yaparak “Doğayı tahrip ettiğinizde onu art kazanmak hemide çok vakit alır ayni vakitte da hatri sayilir büyüklükte Parasal kaynak gerektirir. bunun için dikkat edilmesi gerekir” dedi.

EMİNE ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Salda Gölü’nün Türkiye’nin nadide güzellikleri arasında bulunduğunu belirterek, “Bakanlığımızın bölgeyi geçmişteki hoyrat kullanımından savunmak amaciyla içten tek çaba içinde olduğuna inanıyorum. Milletimizin müsterek hassasiyetlerinin gözetilmesi amaciyla bendeniz de konunun takipçisi olacağım.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir