Çankaya Dikmen Çayyolu ikinci el Eşya Alanlar ve 2. El Mobilya Alan Yerler

Advertorial

Çankaya ikinci el eşya alanlar için hizmet verdiğimiz firmamız sayesinde artık eşyalarınızı değerlendirme fırsatı buluyor olacaksınız. Nedeni ne olursa olsun elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde satın alıyor olacak ve en hızlı şekilde hizmet vermeye gayret ediyor olacağız. Sizler bizlere hangi eşyaları satmak istediğinizi belirtirseniz eşyaları gördükten sonra sizlere net bir fiyat aktarımı yapabiliriz. İkinci el eşya alımlarına baktığınızda çok yüksek miktarlar görmüyor olabilirsiniz ama bizler firma olarak eşyasına güvenen herkesin arkasındayız. Eşyalarınızı ölü fiyatına almayı değil, ederi kadar vererek satın almayı önemsiyoruz.

Oldukça iyi referanslarımız olan bir firmayız ve Dikmen ikinci el eşya alanlar denilince hemen akıllara gelmekteyiz. Geniş ekibimiz ile gün içinde çok hızlı hizmet vermekteyiz. Örneğin diyelim ki oturma odanızı komple değiştirmek istiyorsunuz ve bu eşyaları ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Hemen bizi arıyorsunuz ve satmak istediklerinizi aktararak fiyat alıp kararınızı veriyorsunuz. Bizler hemen gelip eşyaları teslim alıyor olacak ve sizlere de hak ettiğiniz ücret ödenerek avantajlı bir alışveriş yapma imkanınız doğmuş oluyor. Üstelik acil olanlar içinöncelik sağlıyor ve bir an önce teslim almaya gayret ediyoruz.

İster evinizde kullandığınız eşyalarınız, isterseniz de iş yeri ve ofisleriniz için kullandığınız eşyalar fark etmez. Bizler hepsini sizlerden alarak paraya dönüştürmenizi sağlıyor olacağız. Çayyolu ikinci el eşya alanlar olarak prensibimiz hızlı ve değerinde alım satım yapmak olacaktır. Üstelik bizlere ulaştığınızda illa söylediğiniz eşyanızı satmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz öncelikle fiyatını sorabilir ve sonra düşünmek için zaman isteyebilirsiniz. Eğer uygun bulursanız gelip teslim almanız için bizlere talimat verebilirsiniz. Ekiplerimiz ile çok kısasüre içinde geliyor olacak ve satmak istediğiniz eşyalar teslim alınıyor olacak. Mobilyalar, beyaz eşyalar, elektronik ürünler yani bir evde olan ve talep görecek olan tüm eşyaları firma olarak değerlendirebiliriz.

Irmak Ticaret İletişim Bilgileri:

Telefon :0312 324 5526

Gsm 0533 767 8013

Adres: Anafartalar Mahallesi, İtfaiye Meydani Temmuz Sokak No 7, 06260 Altındağ/Ankara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir