Ciciş Esra Ersoy, hakimle fotoğraf çektirdiği için eleştirilen Kıvanç Tatlıtuğ’a destek oldu

Güncel

Yıllar evvel trafik denetimi amaciyla çevirdiği Ciciş Kardeşlerle resim çektiren zabita memuru sürgün edilmişti. medya mensubu Ömer Karahan bugünkü köşe yazısında Cicişlerle resim çektirdiği gerekçesiyle sürgün edilen zabita memurunu hatırlatarak Kıvanç Tatlıtuğ ile resim çektiren hakimin karar almasını gerektiğini söyledi. Konuyla alakalı paylaşım yapan Esra Ersoy ise Kıvanç Tatlıtuğ’a destek çıktı.

“HAKİME BİR ŞEY OLURSA KIVANÇ ÇOK ÜZÜLÜR”

yasamsal medya hesabından yaptığı yürekli paylaşımlarla ismini duyuran Esra Ersoy, Instagram hesabından Kıvanç Tatlıtuğ’a şöyle sahip çıktı: “Bugün erken gazetesinde çıkan bu habere katılıyorum. Biz o zabita amaciyla çok üzülmüştük. O Hakime de tek şey olursa Kıvanç Tatlıtuğ da çok üzülecektir eminim. tek insanın zarar görmesine vesile olduğunu hissetmenin verdiği kalp azabı çok üzücü.Farkında olmadan tek anlık hatali yapıyor onlar da. Cezası çok hatri sayilir büyüklükte olmamalı en azından evvel defasında ikaz alsalar tek dahada yapmazlar zaten.”

NE OLMUŞTU?

Vergi usulüne muhalefet” suçundan 10 seneye civarindan mapus istemiyle yargılanan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz hafta hakim karşısına çıktı. Duruşma sonrası başka tek kadın hakim ile resim çektiren Kıvanç Tatlıtuğ yasamsal medyada çok eleştirildi. HSK’nın tahkikat başlattığı kadın hakimin mazeret iznine ayrıldığı alana çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir