Son dakika | Galatasaray – Fenerbahçe maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak? ( Gs – Fb bilet fiyatları)

Spor

Galatasaray, Süper Lig Cemil Usta sezonu 6. hafta maçında, 28 Eylül Cumartesi bugünü saat 20:00’de Fenerbahçe ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. mücadelenin biletleri bu erken , Beyoğlu GSStore, Aslanlıyol gişeleri, etkin satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı passolig çağrı merkezinden satışa çıktı.

Galatasaray’dan bilet açıklaması…

Kombine sahipleri gidemeyecekleri mücadele amaciyla kombinesine ait var olan koltuğu tek maçlık olarak satılması amaciyla Galatasaray’a devredebilecekler. Galatasaray’a devredilen kombineler ait koltuğunuz bilet olarak satıldığı halde (masraflar hariç) bilet gelirinin `’ı 2020-2021 Futbol sezon kombine alımında indirim olarak uygulanacaktır.

Bu haberi de okudularGalatasaray – Fenerbahçe mücadelesi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Galatasaray – Fenerbahçe biletleri ne vakit satışa çıkacak?

Bilet satışları, 25 Eylül Çarşamba bugünü saat 11:00’de GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 26 Eylül Perşembe bugünü saat 11:00’de Yalnızca GS Logolu passolig kartlarına 27 Eylül Cuma saat 20:00’den ardindan Fenerbahçe kartı dışında bütün passolig kartlara satış yapılacaktır.

Galatasaray – Fenerbahçe maçıyla alakalı mühim bilgiler…

 1. Stad otoparkımız Yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stad otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.
 2. Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.
 3. Türk Telekom Stadyumu Aslanlı yollar gişeleri haftanın her bugünü 09:00 – 18:00 arası hizmet vermektedir.
 4. Beyoğlu GSStore haftanın her bugünü 10:00 -22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
 5. Çağrı Merkezi bağlantı no: 444 1905
 6. Size en yakın etkin satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.
 7. Bir taraftar değişik T.C. Kimlik numaraları girerek iki (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.
 8. Passolig kartı var olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.
 9. Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden müracaat yaptıktan ardindan bilet satın alabilirler.
 10. 0-6 ıslak ücretsizdir.
 11. E-Bilet uygulamasının mecburi olduğu ve hemide elektronik bilet ayni vakitte da kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası yerine düzen etmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler ile alakalı 6222 sayılı Yasanın 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler ile alakalı Ayrı olarak seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten dolayı taraftarlarımızın rastgele tek cezaya maruz kalmamaları amaciyla başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendisinin elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir