Örgü Örerek Para Kazanmak

Advertorial

Ülkemizin sahip olduğu yeteneklerin bir çoğu kadınlarımızda bulunuyor. Ne mutlu bize ki elleri bu kadar mağrifetli kadınlarımız var. Aşçılıkları , ortaya çıkarttıkları yemeklerden tutup el becerilerine kadar her şeyleri muazzam.El işçilikleri , ördükleri kazaklar,şapkalar… Peki bunlar nasıl paraya dönüştürülür ? Cevabını fikirler.net olarak sizzler için projelendirdik , okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu para kazanma yönteminin daha çok ev hanımları tarafından tercih edildiğini tahmin edebilirsiniz. Kısacası internetten para kazanma , evden para kazanma  konularının uzmanları onlar. Eksta kazanç elde etmek isteyenler örgü örerek para kazanabilirler.Bunların hepsi bir araya geldiğinde vakti olan ve evde bulunan hanımlarımız için harika bir iş olacaktır.

Günün bütün çoğunluğunu evde geçiren ,market alışverişleri yapan ve temizlik işleriyle uğraşıp bir de çocuk bakıyorsanız işiniz gerçekten zor ancak zamanınızı planlayarak bunlara ek olarak para kazanmamanız için önünüzde hiç bir engel yok.

Evden para kazanmak siz hanımlar için aslında bu kadar kolay bir yol sadece bunu görmeniz ve sistemsel bir şekilde ilerlenemeniz gerekiyor. Şöyle özetlersek oturmuş, ayaklarınızı uzatmış, televizyon izliyorsunuz ve arada çayınızı yudumluyorsunuz. Peki neden bu sırada örgü örmüyorsunuz ? Bu cümleyi okuduktan sonra bütün düşünceleriniz değişecektir. Aslında bu işin ne kadar eğlenceli ve bir o kadarda yorucu olmadığını bilmelisiniz. Biraz stressten uzak kalacak , eğlenecek , zamanınızı programlayacak ve aynı zamanda sermayesiz para kazanma sanatına sahip olacaksınız.

Elde edeceğiniz gelirler ise tamamen el işçiliğinizin güzelliğine ve kalitesine kalmış bir durumdur ama unutmamak lazım ki her şekilde karşılığını fazla fazla alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü en fazla 45 dakikada öreceğiniz bir bebek patiğini minimum 15  liradan satabilirsiniz. Eğer üzerine süslemek gibi bir güzellik daha katarsanız (boncuk,ponpon vb.) daha fazla fiyatlara satabilirsiniz. Tabiki bu kadarla sınırlı değil. Misal vermek gerekirse ;  örgü yelekler, hırkalar, bereler, eldivenler, atkılar, kazaklar, bebekler için minicik kıyafetler hazırlamak da epey kazançlıdır.

Yapacağınız tek şey televizyonunuzu açmak ve ellerinizin hızıyla doğru orantılı olarak para kazanmaya başlamak.Attığınız her ilmik size stressten uzak bir hayat ve cüzdanınıza ek kazanç sağlayacaktır.Bizce daha fazla zaman kaybetmeyin ve hemen yününüzü alıp evden para kazanmaya başlayın. Daha ne duruyorsunuz ?

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir