Lapis Doğal Taş Kolye

Gündem

 

 

Maviden vazgeçemeyenlere özel olarak da doğal taşlar ve takılar sergileniyor. Yani mavi rengine sahip olan doğal taşlara yer verilmiştir. Örnek verecek olursak lapis bunlar arasında başı çekiyor. Hem açık hem de koyu mavi tonlarına sahip olan bu taş, takılarda sık sık sergilenir. Mesela lapis doğal taş kolye örnek gösterilebilir. Kolyenin;

 

  • Metal zincir üzerinden lapis taşı sergileniyor.
  • Taş 3×1 cm ebatlara sahip durumda.
  • Yaklaşık 10 gr ağırlığı olan zarif kolyeler arasındadır.

 

Görselleri sayesinde de bu durumu değerlendirmeniz mümkün. Yani son derece zarif ve sade olduğunu anlayacaksınız. Bunun için sadece taşın şekillendirilmesi esas alınmıştır. Herhangi bir motife yer verilmemiştir. Direk olarak metal üzerinden sergilenen lapis taşı, kolyenin göze hitap etmesinde etkilidir.

Lapis Kolyesi İle Derin Düşünceler

 

Derin düşünceleri destekleyen taşlar arasında yerini almıştır. Yani yoga yaparken odaklanma sorunlarının önüne geçilir. Böylece zihnin berrak olması ve konsantrasyonun desteklenmesi söz konusudur. Doğal taş kolye sadece düşünme açısından fayda sağlamaz. Bunun yanı sıra;

 

-Kaygılar; Kaygı giderici etkisinden dolayı da ön plana çıkmıştır. Gün içerisinde yoğun stres altında kalanlar temin edebilir. Böylece gününüz daha verimli hale gelir. Çünkü kaygılardan arınmanız beraberinde daha sağlıklı kararlar almanıza etki edecektir.

 

-Canlılık; Çoğu doğal taş gibi canlılığa olan etkisinden de söz etmek gerekir. Kişinin canlı bir ruha sahip olmasını destekler. Ruhun canlanması fiziksel açıdan güçlenmenizi de mümkün hale getirir. Böylece gün içerisinde daha zinde ve enerjik olursunuz.

 

Lapis Kolyeleri Enerji Yayıyor!

 

Doğal taş kolye temelde enerji verdiği için tercih halindedir. Yani sadece lapis değil diğer doğal taşların da aynı duruma etki ettiği görülüyor. Hepsinin enerjiyi desteklemesi dikkatlerden kaçmıyor. Mesela lapis kolyelerini temin edenler;

 

  • Gün içerisinde pozitif enerjiye sahip olacaksınız.
  • Negatif enerjiden korunmanızı destekleyecektir.
  • Yayılan enerji, daha güvende ve huzurlu hissetmenize katkı sağlar.

 

Kısacası kendinizi daha iyi ve mutlu hissetmek adına lapis taşlı kolyelerden seçiminizi yapabilirsiniz. Önceden de belirttiğimiz gibi mavi tonlarına sahiptir. Farklı olarak taşa verilen şekillere göz atabilir ve kolye tercihinde bulunabilirsiniz.

 

Lapis Kolyesi Hoş Hediyelikler Arasında!

 

Hoş ve anlamlı hediye arayışında olanlar kolyelere göz atabilir. Klasik kolyelerden ziyade şifalı olanları göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır. Çünkü şifalarını öğrenenler hediyeleri büyük bir beğeni ile karşılayacaktır. Örneğin lapis kolyelerin yukarıda belirttiğimiz şifaları bulunuyor. Üstelik hoş görünümleri ile beğeni kazanacak olan hediyelikler arasında yerini almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir